چادرهای بازی کودک و نوجوان پلی استر دیجی چادر ، چادرهایی محبوب با تنوع بالای رنگ و طرح و ابعاد هستند که نسل جدید چادرهای فنری کودک و نوجوان محسوب می‌شود و پارچه هایی ضد آب دارند.

این چادرها با رنگبندی جذاب در مدلهای مختلف تولید می‌شود و می‌تواند تمام سلیقه های کودک شما رو به خود جلب کند. از مزایای چادرهای پلی استر، پارچه پشت نقره ضد آب با مقاومت کششی مناسب است و لازم به ذکر است که از این نمونه پارچه در چادرهای مسافرتی نیز استفاده می‌شود. در این نوع چادر نسبت به نوع پارچه ای از تصاویر چاپی با رزولیشن بالاتری استفاده می‌شود و شامل اکثر انیمیشن های محبوب کودکان است. 

معایب چادرهای پلی استر عدم تنفس پارچه برای فصول گرم میباشد که البته تمام چادرها مجهز به درب و پنجره یا توری هستند و تهویه کامل انجام می‌شود.

چادرهای کودک و نوجوان پلی استر دیجی چادر در شش مدل معرفی میشود :

1_چادرهای انیمیشن پرفکت (چاپ بنری سه بعدی با کف پلی استر مجهز به پنجره بدون توری) (دو سایز کودک و نوجوان) 

2_چادرهای انیمیشن  پلاس (مجهز به پنجره توری دار و کف پارچه ای و چاپ بنری)

3_چادرهای انیمیشن پرشین (چاپ سه بعدی، بدون پنجره با توری ثابت و کف اسپاند) 

4_چادرهای انیمیشن اکو (چاپ معمولی و کف اسپاند) 

5_چادر های انیمیشن شش ضلعی اکو (چاپ سه بعدی بدون پنجره با 2 ضلع پشه‌ بند ثابت و کف اسپاند) 

6_چادرهای پلی استر پشت نقره کلاسیک(پارچه پلی استر طرحدار بدون پنجره با توری ثابت و کف اسپاند) 

✔️پرفروشترین مدل پرفکت دیجی چادر است که دارای یک پنجره و یک درب ورودی میباشد، چاپ قوی و سه بعدی بنری درجه یک و جنس کف از جنس بدنه اصلی میباشد.نوار ابریشم استفاده شده بر روی اسکلت چادر به مقاومت و زیبایی این محصول افزوده است. قیمت مناسب و کیفیت بالای این محصول از ویژگی‌های چادر پرفکت است و این محصول در دو سایز کودک و نوجوان تولید می‌شود. 

✔️چادر بازی پلاس دیجی چادر مشابه مدل پرفکت میباشد با تفاوت در جنس کف و توری پنجره. دوخت این محصول با درجه B میباشد و پنجره چادر مجهز به توری پشه‌ بند است و به مراتب قیمت بالاتری نسبت به نوع پرفکت دارد.

✔️مدل انیمیشن پرشین دیجی چادر مدل اقتصادی‌تر نسبت به نوع پرفکت و پلاس است و چادری با وزن کم و کف اسپاند است که فاقد پنجره و نوار ابریشم میباشد و کف آستر دارد و به جای پنجره یک توری پشه‌ بند ثابت دوخته شده. چاپ سه بعدی این چادر نیز از کیفیت تصویر مطلوبی برخوردار است.

✔️چادر انیمیشن اکو دیجی چادر ارزانترین مدل انیمیشن میباشد که مشابه مدل پرشین است با چاپ معمولی و قیمت بسیار پایین.

✔️چادر انیمیشن شش ضلعی اکو دیجی چادر ترکیبی از چادر بازی و پشه بند میباشد که دارای شش ضلع است و از این تعداد 2 ضلع کامل تور پشه‌ بند کار شده و 2 دارای یک درب ورودی بدون پنجره میباشد. کف این محصول اسپاند است و مناسب برای خانواده هایی میباشد که تمایل به خرید یک محصول با قیمت مناسب و دو کاربرد هستند. این چادر نیز مشابه مدل پرشین فاقد نوار ابریشم است و چاپ سه بعدی جذاب دارد.

✔️چادرهای پلی استر پشت نقره کلاسیک دیجی چادر از پارچه طرحدار بهره می‌گیرد و فاقد چاپ انیمیشن جداگانه است.بدون پنجره و مجهز به توری پشه‌ بند ثابت است و یک درب ورودی دارد. کف اسپاند و وزن کم و نوار ابریشم و قیمت پایین نیز از دیگر مشخصات این چادر است.

⚫نکته کلی: اسکلت تمام چادرهای مذکور فلزی فنری آسان تاشو با روکش پلاستیکی است و به راحتی در عرض چند ثانیه باز و بست می‌شود و نیازی به سرهم کردن جداگانه اسکلت ندارد. این چادرها در حالت جمع شده به حالت گرد در می‌آیند و کیف حمل مخصوص دارند.